FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Co zyska moja firma na współpracy z Biurem Rachunkowym ALWO?


Świadczymy usługi na najwyższym poziomie dbając o dobro naszych Klientów. Bierzemy pełną odpowiedzialność za realizowane usługi. Kontaktujemy się bezpośrednio z organami administracji publicznej, odbieramy dokumenty księgowe bezpośrednio z biur naszych klientów.Czy będę miał dostęp do swoich dokumentów?


Twoje dokumenty będą się znajdowały w siedzibie Biura Rachunkowego ALWO i będziesz miał do nich wgląd zawsze, jeśli będzie taka potrzeba.Czy po podpisaniu umowy z Biurem Rachunkowym ALWO będę się nadal musiał kontaktować z Urzędem Skarbowym i ZUS-em?


Współpracując z nami wszelkie kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS-em ograniczą się do niezbędnego minimum. Biuro Rachunkowe ALWO będzie reprezentowało Twoją firmę we wszelkich sprawach wymagających wyjaśnienia. Jeśli otrzymasz jakiekolwiek zawiadomienie, wyślij je do nas a to my zajmiemy się wyjaśnieniami.W jaki sposób będę się kontaktował z Biurem Rachunkowym ALWO po podjęciu współpracy?


Istnieje kilka sposobów kontaktu z nami. Możesz się oczywiście kontaktować telefonicznie, e-mailowo lub umówić się na spotkanie. Do 10-tego dnia każdego miesiąca jesteś zobowiązany do dostarczenia nam wszelkiej bieżącej dokumentacji. Możesz to zrobić osobiście lub nasz przedstawiciel może przyjechać po odbiór dokumentów do Twojej firmy. W godzinach pracy naszego Biura klienci zawsze mają możliwość uzyskania wszelkich informacji oraz wyjaśnień.Jakie mam obowiązki jako klient Biura Rachunkowego ALWO?


Wszelkie obowiązki leżące po stronie klienta opisane są w zawieranej umowie. Twoim najważniejszym obowiązkiem jest terminowe dostarczanie nam potrzebnych dokumentów oraz regulowanie bieżących zobowiązań budżetowych.Kto powinien kontaktować się z Biurem Rachunkowym ALWO w imieniu firmy?


Najlepiej, jeśli wyznaczysz jednego pracownika do kontaktów z nami, wówczas współpraca z jest najsprawniejsza. Wspólnie wypracujemy standardy współpracy.Jak szybko mogę uzyskać informacje dotyczące wysokości podatków?


Wstępną informację możesz uzyskać w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu przekazania nam pełnej dokumentacji.Kiedy można rozpocząć współpracę z Biurem Rachunkowym ALWO?


Istnieje możliwość rozpoczęcia współpracy w każdym momencie. Warunkiem jest jednak to, żebyś dostarczył nam pełną dokumentację od początku danego roku.kontakt