FAIL (the browser should render some flash content, not this).

PRACA

Aktualnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

• Kompleksowa obsługa księgowa klientów biura rachunkowego

• Sporządzanie sprawozdań, bilansów oraz deklaracji podatkowych

• Kontakt z urzędami

• Bieżący kontakt z obsługiwanymi klientami

Wymagania:

• Dobra orientacja w przepisach prawa podatkowego oraz znajomość zasad rachunkowości

• Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe

• Komunikatywność, dokładność, dobra organizacja pracy

• Znajomość obsługi komputera

• Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne

Zatrudnionej osobie oferujemy pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole, szansę rozwoju zawodowego oraz możliwość samorealizacji. Istnieje opcja podjęcia pracy w niepełnym wymiarze czasu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) pocztą elektroniczną na adres:

info@mojaksiegowa.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".